Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 12.07.2010, 14:50
Proszę o opinie tych ośrodków szkolenia: OSK "Crazy" i OSK "Orzeł". Przyda mi się każda informacja, jak instruktorzy, poziom szkolenia itd.
Ostatnio edytowane przez Mamba : 12.07.2010 o godz. 14:53.

Odpowiedz cytując