Wyświetl pojedynczy post
Niepolomice
Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12110
Stary 12.07.2010, 14:03
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A gdzie zostawiało te 20tys samochody jak jeszcze nie było całego stadionu?
nowy stadion, tyle pieniedzy a infrastruktura obok dramat !
Myslisz ze ludzie beda chciec przyjezdzac calymi rodzinami na mecz i parkowac po garazach osiedlach czy Bog wie ile czekac aby wyjechac z meczu, chyba nie jezdzisz autem to nie wiesz...

Podniecanie sie nowa murawa asfaltem czy czym kolwiek nie ma zbednego sensu.. lepiej byloby zamknac ten temat i nie komentowac juz nic i jedynie same zdjecia ogladac.
Odpowiedz cytując