crazykaro napisał(a):

|
A gdzie zostawiało te 20tys samochody jak jeszcze nie było całego stadionu?
|
nowy stadion, tyle pieniedzy a infrastruktura obok dramat !
Myslisz ze ludzie beda chciec przyjezdzac calymi rodzinami na mecz i parkowac po garazach osiedlach czy Bog wie ile czekac aby wyjechac z meczu, chyba nie jezdzisz autem to nie wiesz...
Podniecanie sie nowa murawa asfaltem czy czym kolwiek nie ma zbednego sensu.. lepiej byloby zamknac ten temat i nie komentowac juz nic i jedynie same zdjecia ogladac.