crazykaro napisał(a):

|
A gdzie zostawiało te 20tys samochody jak jeszcze nie było całego stadionu?
|
Chyba się lubisz cofać do przeszłości, nie może być mowy o tym że 25-30 tys kibiców będzie przyjeżdżać 2 godziny przed meczem lub wcześniej tylko dla tego żeby mieć gdzie samochód zostawić.
Już widzę jak byś się cieszył gdybyś musiał parkować po osiedlach jadąc na zakupy do galerii, czy innego centrum handlowego.