Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28988
Stary 12.07.2010, 13:34
Z tego co mówią to prowadzą rozmowy z dodatkowym stoperem który klasą jest porównywalny do Głowy i Marcelo. Czwartkowy mecz gramy z tym co mamy ale i tak powinniśmy wygrać( słabszej drużyny już chyba nie dało się wylosować) z Litwinami. W rundzie rewanżowej pewnie będziemy mieć Bunozę i może jeśli szczęście dopisze zakontraktujemy jeszcze kogoś. PS. Czy poza stoperem szukamy jeszcze zawodników na inne pozycje czy to już końcówka.
Odpowiedz cytując