SpoXsteR napisał(a):

w kadrze pil?
a czy ja wyzywam sie na Smudzie ze jest brzydki i nie powinien dlatego trenerowac Polski?
co ma do tego co on sobie ubzdural i co robi poza meczami, nikt Smudzie nie zaglada do domu nie patrzac co on robi z zona, Smuda wielki absytent sie znalazl drugi Krecina.. niech pije, cpa i uzywa sobie wiadomo gdzie, wazne jest to co prezentuje na boisko, a nikt mi nie wmowi ze Malecki jest ch,, pilkarzem, co wchodzil na ostatnie pare minut od razu jedna ze stron odzywala, i czasami brakowalo koncentracji / szczescia zawodnika przyjmujacego jego zagranie , a padla by bramka, a to wszystko w przeciagu 4 min
i to sie nazywa UPRZEDZENIE, bez wzgledu na wszystko! , trzyma te niedorajdy za przeproszeniem ze uspic sie idzie, Maly wejdzie i od razu sie cos rusza,
|
Co ma do cholery piernik do wiatraka człowieku? Trener i działacz mogą spożywać alkohol, co innego nadużywać, bo tego już robić nie powinni będąc na swoich stanowiskach. Profesjonalny piłkarz natomiast nie powinien spożywać alkoholu i trzeba naprawdę nie mieć zupełnie pojęcia o tym jak prowadzą się piłkarze żeby pisać takie głupoty! Przykład Ronaldinho, dopóki się odpowiednio prowadził stronił od alkoholu był wielką gwiazdą i w każdym meczu praktycznie był nie do powstrzymania. Gdy odbiło mu do głowy, zaczął imprezować i pić, forma spadła, wydolność organizmu, przytył itd. Teraz popatrz na Małeckiego, on teraz nie jest żadną gwiazdą i już ma nadwagę co widać gołym okiem. No ale cóż ja mogę mówić, skoro tacy ludzie jak Ty popierają jego 'wyczyny' i jeszcze naiwnie liczą na to, że to wyjdzie na dobre Wiśle. ŻENADA!