|
Ale siara z tym asfaltem na Reymana. Przynajmniej ciąg pieszy mogli zrobić z płyt granitowych albo porfiru. A oni chlasnęli na całej powierzchni asfalt. Przecież jak przyjdą upały takie jak teraz, ludzie tam będą buty zostawiać. Że już o estetyce nie wspomnę...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|