Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.
Offline
#
1156
12.07.2010, 12:40
jest drugi i trzeci, ale z tego co usłyszałem to zostaną zaprezentowane na piłkarzach
a dziewczyny całkiem całkiem
Ostatnio edytowane przez chimpanze : 12.07.2010 o godz. 12:44.
chimpanze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chimpanze
Znajdź inne posty napisane przez chimpanze