Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
 
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 12.07.2010, 12:40
jest drugi i trzeci, ale z tego co usłyszałem to zostaną zaprezentowane na piłkarzach

a dziewczyny całkiem całkiem
Ostatnio edytowane przez chimpanze : 12.07.2010 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując