orzeu napisał(a):

Do Cichego. Fajnie ze kazda odpowiedz na swoj tekst zamierzac kwitowac slowami "uderz w stol".
Wg twojego kryterium moglbym odpowiedziec ci teraz dokladnie tak samo. Aha, rozczaruje cie. Nigdy w zyciunie glosowalem na pis.
|
"Uderz w stół..." miało swoje odniesienie do postu o demencji Bartoszewskiego ale teraz sprawdziłem i byla to wypowiedź wolfyego a nie Twoja. Wybacz, zwracam honor. Czerwony kolor nicka mnie zmylił
