Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6163
Stary 12.07.2010, 12:05
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Oby teraz tylko Henryk przyjął przeprosiny i nie strzelił focha sadzając Małeckiego co mecz na ławce.
Musi Henio pomyśleć co mu bardziej odpowiada przykładowe usadzenie go i start Małeckiego do składu z poziomu -1 czy takie zapominamy co było jedziemy dalej.

Gdzieś ostatnio przeczytałem że w juniorach po odsunięciu w złości pejsom wbił 3 bramki, więc na miejscu Henia chłodne przyjęcie przeprosin pierwszy mecz na Litwie na ławie a w drugim 30 min z tekstem "pokaż co potrafisz"
Odpowiedz cytując