Kordel_Walker napisał(a):

|
Oby teraz tylko Henryk przyjął przeprosiny i nie strzelił focha sadzając Małeckiego co mecz na ławce.
|
Musi Henio pomyśleć co mu bardziej odpowiada przykładowe usadzenie go i start Małeckiego do składu z poziomu -1 czy takie zapominamy co było jedziemy dalej.
Gdzieś ostatnio przeczytałem że w juniorach po odsunięciu w złości pejsom wbił 3 bramki, więc na miejscu Henia chłodne przyjęcie przeprosin pierwszy mecz na Litwie na ławie a w drugim 30 min z tekstem "pokaż co potrafisz"