Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1149
Stary 12.07.2010, 11:58
blanco napisał(a):Wyświetl post
Przypuszczam,że nike mogłyby być jeszcze droższe,bo np. koszulka Juve na następny sezon kosztuje 75 euro ,więc u nas pewnie byłoby podobnie...
Ale koszulka adidas fajna,mam zamiar kupić
Za to koszulka Adidas Realu Madryt kosztuje 44,99 € , na nasze 183,83 PLN. (kurs:4,0861)
Niemieckie FCB kosztują 54,95€, po naszemu 224,53 PLN. Więc nasze z całą pewnością będą kosztować 225 PLN :] ... Drogo!!
Real ma w model koszulki meczowej dla kobiet, ciekawe czy jest jakaś szansa na Wiślacką wersję takiej koszulki.
Pięknie nasze kobietki by w tym wyglądały :]
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 12.07.2010 o godz. 12:05.
Odpowiedz cytując