Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
1147
12.07.2010, 11:49
jak dla mnie,na pierwszy rzut oka,to lekkie rozczarowanie,a cena z kosmosu;/ trzeba poczekać jak będą w nich wyglądać zawodnicy,wtedy może zmienię zdanie
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906