|
Co niektórzy powinni dać na luz. Zarządzanie klubem nie jest sprawą łatwą, także przeprowadzanie transferów wymaga wiedzy i doświadczenia. Trzeba rozmawiać z menagerami,zawodnikami,klubami. U nas prowadzą te sprawy domorosli zarządzający. Więc to trwa siłą rzeczy dłużej i mozolniej niż w profesjonalnych klubach.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|