krakus76 napisał(a):

Jest jedna rzecz dla której warto żyć
POJEMNOŚĆ
i nie zmienia się nic ...
Przeanalizuj to i sam sobie odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej oddalone są trybuny od boiska ;-)
|
Akurat pojemnosc nie ma tu znaczenia.
Odległosc jest tylko przez to że trybuny D i E są za szerokie maja 100 m
