Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1130
Stary 12.07.2010, 10:58
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Te koszulki to żart? prawda? kurde liczyłem na takie jak w projekcie jak na twsd i jeszce ten herb nie ładnie wygląda jakby nie równo :/ szkoda liczyłem, że zakupie ale chyba dam sobie spokój.
Nikt cie przeciez nie zmusza do kupowania, ja napewno kupie, ale nie wiem czy teraz. A co ty myslales ze Adidas da nam koszulki na które Real ma w tym roku wyłączność?
E: A co do herbu, to on ma byc nie rowno
Ostatnio edytowane przez cinekw : 12.07.2010 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując