brylant17 napisał(a):

|
Te koszulki to żart? prawda? kurde liczyłem na takie jak w projekcie jak na twsd i jeszce ten herb nie ładnie wygląda jakby nie równo :/ szkoda liczyłem, że zakupie ale chyba dam sobie spokój.
|
Nikt cie przeciez nie zmusza do kupowania, ja napewno kupie, ale nie wiem czy teraz. A co ty myslales ze Adidas da nam koszulki na które Real ma w tym roku wyłączność?

E: A co do herbu, to on ma byc nie rowno