Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12095
Stary 12.07.2010, 10:47
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Nikt nigdy chyba w tym temacie nie przyczepił się do tego, że trybuny D i E mają po 100m. Jest jak jest i teraz inaczej się nie dało.
Mam nadzieje ze to ironia
Najwspanialszy klub na świecie...
Odpowiedz cytując