Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
KuKoC
Member
Od: 05.2008
Offline
#
12095
12.07.2010, 10:47
Tenzen
napisał(a):
Nikt nigdy chyba w tym temacie nie przyczepił się do tego, że trybuny D i E mają po 100m. Jest jak jest i teraz inaczej się nie dało.
Mam nadzieje ze to ironia
Najwspanialszy klub na świecie...
KuKoC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KuKoC
Znajdź inne posty napisane przez KuKoC