Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 12.07.2010, 10:43
A ja nie pisze ze beda takie same. Tylko że Szkoci mają taka samą "koszulke". Numer z przodu którzy maja Szkoci, my wymieniamy na nazwe sponsora. Procz tego koszulka taka sama.
http://www.google.pl/images?q=real%2...N&hl=pl&tab=wi
tutaj mozna zobaczyc przedląd ostatnich koszulek realu, i nie ma bata by któraś z tych była podobna do naszej

Mi sie osobiscie koszulki podobaja, chociaz jak zobaczyłem ja pierwszy raz, pomyślałem Benfica Lizbona.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując