morgenes napisał(a):

Jasne, bo nikt by tego nie zauważył.
Jak Pietja się postawił Skorży to też się nikt nie dowiedział?
Zastanów się co piszesz...
|
Tylko, że to było na oczach telewidzów i przy pełnym sprzęcie rozłożonym - w takich warunkach nic nie umknie telewizji. A w przypadku tej sytuacji, to pewnie nikt oprócz drużyny by się nie dowiedział, więc chybiony argument. Nawet jakby jakieś media się dowiedziały, to by to nie byłą wina Kasperczaka, a że potrzebował wyżalić się dziennikarzom to już inna sprawa, dla mnie źle postąpił. Nie zmienia to faktu jednak - tak jak mówiłem - że Małemu należy się odpowiednia kara, a co nią będzie to już zależy od kierownictwa. Nie może być tak, że to piłkarze rządzą klubem, więc mam nadzieje że jednak dadzą mu taką karą by potem się zastanowił co dla niego jest dobre.