Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6146
Stary 12.07.2010, 07:46
Uprzejmie przypominam, że nazwa tego forum to "Wisła Kraków - piłka nożna", a wątku "Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże".

O działalności stowarzyszeń kibicowskich dyskutujemy na ABG (inna sprawa, że dyskusja w tej sprawie jest bezsensowna - chcecie marnować czas, droga wolna).

Muszę tylko uprzedzić, że za kolejne wycieczki personalne pod adresem zwolenników/przeciwników/członków wiadomego Stowarzyszenia posypią się bany. To nie ten wątek, nie to forum.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując