Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6143
Stary 12.07.2010, 04:38
massoud napisał(a):Wyświetl post
Faktem jest, że był naszym najlepszym strzelcem w zeszłym sezonie
Najlepszym strzelcem był Paweł Brożek i to jest fakt.Patryk był nr 2, do tego 7 z 8 goli strzelił w 2009 roku.
wolfy - nie histeryzuje.O Łobo nawet mi się nie chce pisać bo nie ma o kim.Mały ma szanse ale musi ten swój charakterek przekierować na grę a nie na osobiste wojenki - Na dziś koncentruje się na zrażaniu do siebie wszystkich a jego gra wcale go do tego nie predysponuje.Jebnął focha do trenera młodzieżówki, dorosłej kadry i trenera klubowego.Jeśli ma nadal zamiar iść ta drogą to za chwilę pozostanie mu 'etat' nie związany z gra w piłkę.
Odpowiedz cytując