Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 12.07.2010, 00:19
vivez napisał(a):Wyświetl post


Czy słyszałeś co powiedział Smuda jednemu z dziennikarzy? Wspomniał o tym, że Mały nie stroni od alkoholu, czy coś takiego tolerowałbyś w kadrze?
w kadrze pil?
a czy ja wyzywam sie na Smudzie ze jest brzydki i nie powinien dlatego trenerowac Polski?
co ma do tego co on sobie ubzdural i co robi poza meczami, nikt Smudzie nie zaglada do domu nie patrzac co on robi z zona, Smuda wielki absytent sie znalazl drugi Krecina.. niech pije, cpa i uzywa sobie wiadomo gdzie, wazne jest to co prezentuje na boisko, a nikt mi nie wmowi ze Malecki jest ch,, pilkarzem, co wchodzil na ostatnie pare minut od razu jedna ze stron odzywala, i czasami brakowalo koncentracji / szczescia zawodnika przyjmujacego jego zagranie , a padla by bramka, a to wszystko w przeciagu 4 min
i to sie nazywa UPRZEDZENIE, bez wzgledu na wszystko! , trzyma te niedorajdy za przeproszeniem ze uspic sie idzie, Maly wejdzie i od razu sie cos rusza,


Cytat:
Naprawdę chciałbym aby jak najwięcej pilarzy Wisły grało w kadrze ale obiektywnie oceniają po prostu nie ma kogo tam wcisnąć.
jasne, jasne, bo tam graja wszyscy duzo lepsi od zawodnikow grajacych w Wisle Krakow...
Brozki, Maleckie , Boguskie, bojcie sie. musicie wygryzc ze skladu tych, ktorych czesto wkrecacie jak kreta w ziemie podczas meczow w Ekstraklasie,
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 12.07.2010 o godz. 00:28.