Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6128
Stary 12.07.2010, 00:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ciesz się, że nie jestem już moderatorem, bo za taki przykład chamstwa i braku taktu jaki tutaj pokazałeś to byś sobie dłuuugo odpoczywał...



Czy to jest tylko zawiść, czy może Małecki ma w sobie coś takiego, że niektórym z miejsca puszczają hamulce?
Po pierwsze, jeśli nie rozumiesz prostego zdania to już twój problem. Brak ojcowskiego autorytetu ma zasadniczy wpływ na zachowanie tego chłopaka. Są przypadki gdy komuś odwala palma bo nagle przyszła sława i pieniądze. W takim przypadku można chłopaka wyprostować i liczyć, że zmądrzeje. Prymitywne zachowania Małeckiego sięgają jeszcze czasów juniorskich i są ewidentnie wynikiem złego wychowywania (ściślej: braku ojca w procesie wychowawczym), a resocjalizacja takiego piłkarza jest znacznie trudniejsza. Klub nie powinien mu więc pobłażać bo szanse, że się sam z siebie poprawi są żadne.

Po drugie, w przeciwieństwie do niektórych na tym forum nie wyzywam Małeckiego od idiotów ani nieudaczników. Jak widać twoja zdolność czytania postów na temat Małeckiego jest bardzo wybiórcza.

Po trzecie, oceniając poziom kultury w twoich wypowiedziach można dojść do ciekawych wniosków o ludzkiej hipokryzji.

Tęcza w Polsce
Odpowiedz cytując