wolfy napisał(a):

Ciesz się, że nie jestem już moderatorem, bo za taki przykład chamstwa i braku taktu jaki tutaj pokazałeś to byś sobie dłuuugo odpoczywał...
Czy to jest tylko zawiść, czy może Małecki ma w sobie coś takiego, że niektórym z miejsca puszczają hamulce?
|
Po pierwsze, jeśli nie rozumiesz prostego zdania to już twój problem. Brak ojcowskiego autorytetu ma zasadniczy wpływ na zachowanie tego chłopaka. Są przypadki gdy komuś odwala palma bo nagle przyszła sława i pieniądze. W takim przypadku można chłopaka wyprostować i liczyć, że zmądrzeje. Prymitywne zachowania Małeckiego sięgają jeszcze czasów juniorskich i są ewidentnie wynikiem złego wychowywania (ściślej: braku ojca w procesie wychowawczym), a resocjalizacja takiego piłkarza jest znacznie trudniejsza. Klub nie powinien mu więc pobłażać bo szanse, że się sam z siebie poprawi są żadne.
Po drugie, w przeciwieństwie do niektórych na tym forum nie wyzywam Małeckiego od idiotów ani nieudaczników. Jak widać twoja zdolność czytania postów na temat Małeckiego jest bardzo wybiórcza.
Po trzecie, oceniając poziom kultury w twoich wypowiedziach można dojść do ciekawych wniosków o ludzkiej hipokryzji.