Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
1517
11.07.2010, 23:45
SpoXsteR
napisał(a):
zapomniales dodac..
Blablabla, w kadrze Smudy też pewnie czuł się zawodnikiem na pierwszą jedenastkę. Przecież to aż żal komentować te wypociny....
Tanie usprawiedliwienia dla Patrysia... Skwk na siłę chcę wybielić swojego kolegę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 11.07.2010 o godz. 23:47.
westersyl