|
Ten kto nie siedział za komuny jest gorszy od tego co siedział ? Jakiś nowy przelicznik wartości człowieka ?
Proszę bez hipokryzji. Niesiołowski ma ładny życiorys do 2005r.Potem niestety pokazał jak można spaść nisko wyrzekając się wartości i przekonań, które reprezentował w poprzednich partiach. PO zawdzięcza swój byt polityczny więc jak piesek musi wykonywać polecenia władzy w tym przypadku akurat pajacowanie, ale i tak ma więcej klasy w tym swoim pajacowaniu niż Palikot.
PS. Włochy złożyły petycję (nie znam fachowej nazwy) w Strasburgu ws. krzyży w miejscach publicznych aby była możliwość ich wieszania w szkołach itp i większość krajów w UE ich poparła nawet takie kraje gdzie katolików jest bardzo mało tylko nie Polska.
Ale co się dziwić skoro szef MSZ to żydek a większość polityków to nieudolne świnie pokroju paikota.
Ostatnio edytowane przez harimata : 11.07.2010 o godz. 23:55.
Kod:
W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem
9 października wywal Tuska do śmietnika !
|