Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6125
Stary 11.07.2010, 23:28
Stowarzyszenie coraz częsciej zaczyna gierki polityczne i dojdzie do styuacji jaka jest na Legii, z tym jednak wyjątkiem że w naszym przypadku większośc jest zaniepokojona, zaszokowana, zdumiona samowolą i sposobem wyrażania się tej organizacji. Nie wiem jaki jest ich cal statutowy ale chyba nieco zboczyli z zalozonej ściezki
Odpowiedz cytując