|
Stowarzyszenie coraz częsciej zaczyna gierki polityczne i dojdzie do styuacji jaka jest na Legii, z tym jednak wyjątkiem że w naszym przypadku większośc jest zaniepokojona, zaszokowana, zdumiona samowolą i sposobem wyrażania się tej organizacji. Nie wiem jaki jest ich cal statutowy ale chyba nieco zboczyli z zalozonej ściezki
|