Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2141
Stary 11.07.2010, 23:05
[QUOTE=-78-;932729]
5)-uważasz że nie było spalonego w meczu z Paragwajem?Ale to zostawmy./ Mecz z Niemcami? Gdzie i kiedy?/ Portugalia-tu chyba jednak pomyłka liniowego
QUOTE]

Ogranicze sie do tego, bo reszte juz skomentowalem. W meczu z Paragwajem karny dla Paragwajczykow powinien byc powtorzony(nie byloby potem karnego dla Hiszpanow, bo to byla konsekwencja). Bramka, ktora zdobyli byla prawidlowa i tutaj odsylam do ocen ekspertow i sedziow, ktorzy maja raczej wieksze pojecie o przepisach od twojej skromnej osoby. W meczu z Portugalia 2 spalone przy akcji bramkowej i niesluszna czerwona kartka dla Portugalczyka. W meczu z Niemcami czerwona kartka dla Ramosa za faul na Podolskim(jesli nie, to przynajmniej zolta, ale za takie chamstwo daje sie czerwone), a potem za faul na Ozilu, ktory wychodzil sam na sam. Nie wiem, czy Hiszpanie gralaby dzisiaj w finale, gdyby nie te wszystkie bledy.
Odpowiedz cytując