|
Iniesta najlepszy piłkarz meczu.
Casillas przy drugiej syt z Robbenem wielka klasa, ale wydaje mi się, że przy pierwszej to po prostu Robben sfrajerzył, a Casillas miał furę szczęścia.
Sam mecz jutro zapomnę.
Oby.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 12.07.2010 o godz. 00:10.
|