|
Ta sprawa i jej echo to prawdziwa kara dla Małeckiego .
Teraz napewno zastanowi się dwa razy zanim coś powie czy zrobi , mam nadzieje że wyciagnie dobre wnioski . Jak już pisałem ta jego zadziornosc , emocje mogą być jego zasobami , oby je tylko dobrze lokował .
Ogólnie wydaje się że Małecki to dobry chłopak , nieco się tylko zagubił .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|