crazykaro napisał(a):

Jak będziesz miał na coś oko to idź do kolesia i pojedźcie do najbliższego warsztatu i pokazać mechanikowi żeby wymienił to co zepsute a koszty naprawy odjąc od ceny wywoławaczej.
Jeśli koleś jest uczciwy to się zgodzi a jeśli nie to znaczy że coś kręci
|
widzę że też czytasz poboczem.pl ;]