picasso napisał(a):

|
(czyjąś pracę) ocenisz-a zwłaszcza źle,to wypadałoby mieć pewność.
|
Mam pewność, że są beznadziejni. To nie są anonimowi kolesie, oni obracają się w tym biznesie od wielu, wielu lat. Brodzą w tym polskim bagienku dzięki znajomościom, ale nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, jacy z nich kompetentni fachowcy.
Zdzisa Kapkę kojarzysz? To on u nas wprowadza te nowe standardy, wiesz?
O Basałaja nie będę nawet pytał, chociaż wielu nie odróżnia go od jego brata.
Ja znam ich pracę, widziałem jej efekty.