Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28948
Stary 11.07.2010, 20:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Teorią spiskową jest tutaj Twoja wersja o zawodniku, który wraz z menedżerem sypie piasek w tryby naszej machiny transferowej.

Ja stwierdziłem jedynie, że nasi działacze są nieudolni i nikogo nie powinna dziwić kolejna z rzędu negocjacyjna porażka.
widzisz,w przeciwieństwie do Ciebie nie mam takiej pewności.

Cytat:
widzę kolego,ze jestes znakomicie poinformowany.a nie przyszło do glowy,ze to może ten Holender robi problemy?
jest tam takie slówko "może".być może dostrzegleś,że nie napisałem tam,że nasi dzialacze są cudowni, a zły jest ten Holender.mam nadzieję,że zrozumiałeś,że nim kogoś
(czyjąś pracę) ocenisz-a zwłaszcza źle,to wypadałoby mieć pewność.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując