wolfy napisał(a):

Teorią spiskową jest tutaj Twoja wersja o zawodniku, który wraz z menedżerem sypie piasek w tryby naszej machiny transferowej.
Ja stwierdziłem jedynie, że nasi działacze są nieudolni i nikogo nie powinna dziwić kolejna z rzędu negocjacyjna porażka.
|
widzisz,w przeciwieństwie do Ciebie nie mam takiej pewności.
Cytat:
|
widzę kolego,ze jestes znakomicie poinformowany.a nie przyszło do glowy,ze to może ten Holender robi problemy?
|
jest tam takie slówko "może".być może dostrzegleś,że nie napisałem tam,że nasi dzialacze są cudowni, a zły jest ten Holender.mam nadzieję,że zrozumiałeś,że nim kogoś
(czyjąś pracę) ocenisz-a zwłaszcza źle,to wypadałoby mieć pewność.