Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2094
Stary 11.07.2010, 20:19
Bryndza straszna ten mecz.

Jakbym ja był Webbem, to Holandia grałaby już w dziewięciu.

I to właściwie wszystko, co jest do powiedzenia na temat tego "widowiska".
Odpowiedz cytując