Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28942
Stary 11.07.2010, 20:15
picasso napisał(a):Wyświetl post
a jestes pewien,ze w tym przypadku tak nie było?nie bronię dzialaczy,ale czasem ktoś w dupie był,gówno widzial,ale wszystko wie i na wszystkim się zna.nie wiem jak bylo,to sie nie odzywam i nie komentuję.
Cytat:
Wiesz co, mnie jest brak słów na takie dictum. Gdzie byłem i co widziałem nie Twoja rzecz...
umiesz czytać?napisalem,ze chodzi tam o Ciebie?,a uzyłem Twojego posta,bo był ostatni w dyskusji jaka sie wywiazal miedzy mna akurat nie Tobą.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zaraz - napisałeś post na publicznym forum i masz pretensje, że ktoś Ci na niego odpowiedział?! I to - - ktoś kto się z Tobą nie zgadza?

Załóż blog, zablokuj możliwość komentowania. Wtedy nikt Ci nie będzie bruździł
a gdzie wyczytałeś,ze mam pretensje ?

picasso napisał(a):
chyba wielkimi literami trzeba pisać zebyś zrozumiał.
Cytat:
Wystarczy pisać z sensem.
wystarczy pisać cos co wie się na pewno,a nie snuć teorie i to najlepiej spiskowe.
Ostatnio edytowane przez picasso : 11.07.2010 o godz. 20:19.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując