picasso napisał(a):

|
a jestes pewien,ze w tym przypadku tak nie było?nie bronię dzialaczy,ale czasem ktoś w dupie był,gówno widzial,ale wszystko wie i na wszystkim się zna.nie wiem jak bylo,to sie nie odzywam i nie komentuję.
|
Cytat:
|
Wiesz co, mnie jest brak słów na takie dictum. Gdzie byłem i co widziałem nie Twoja rzecz...
|
umiesz czytać?napisalem,ze chodzi tam o Ciebie?,a uzyłem Twojego posta,bo był ostatni w dyskusji jaka sie wywiazal miedzy mna akurat nie Tobą.
wolfy napisał(a):

Zaraz - napisałeś post na publicznym forum i masz pretensje, że ktoś Ci na niego odpowiedział?! I to - - ktoś kto się z Tobą nie zgadza?
Załóż blog, zablokuj możliwość komentowania. Wtedy nikt Ci nie będzie bruździł
|
a gdzie wyczytałeś,ze mam pretensje ?
picasso napisał(a):

chyba wielkimi literami trzeba pisać zebyś zrozumiał.
Cytat:
|
Wystarczy pisać z sensem.
|
wystarczy pisać cos co wie się na pewno,a nie snuć teorie i to najlepiej spiskowe.