|
Popieram chłopaków ze SKWK, niestety, w tym przypadku Kempes niepotrzebnie wybiela zachowanie Małeckiego, obarczając przy tym całą winą Kasperczaka. Jeśli koledzy będą tak mówić Małemu + klepać po plecach - ten nigdy nie zrozumie, że tak się nie robi.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
|