Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1498
Stary 11.07.2010, 19:23
Popieram chłopaków ze SKWK, niestety, w tym przypadku Kempes niepotrzebnie wybiela zachowanie Małeckiego, obarczając przy tym całą winą Kasperczaka. Jeśli koledzy będą tak mówić Małemu + klepać po plecach - ten nigdy nie zrozumie, że tak się nie robi.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!