Planuje kupić sobie auto, więc mam do Was gorącą prośbę, jeśli ktoś mógłby napisać jakie auto "opłaca sie mieć'. Przede wszystkim chodzi mi o samochód który mało pali i o cene części do niego. Mam ok 8000-10000zł.
raczej samochód zarejestrowany w Polsce. I jeszcze jedno pytanie, po czym najlepiej rozpoznać czy samochód nie był "zalany" przez ostatnia powódź?
Bardzo zależy mi na odpowiedzi.
edit: ale do tego trzeba doliczyc około 1500zł na przerejestrowanie.
Maciejj wielkie dzieki!
a może jakieś oferty?

albo samochód godny polecenia? Najlepiej 4/5 drzwi i "mały"
edit2: crazykaro cenna uwaga, wielkie dzięki
a czy to prawda że jakoś po światłach można sprwadzić czy nie był zalany? Że jest w nich piasek czy coś?