Wyświetl pojedynczy post
anka1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17104
Stary 11.07.2010, 19:22
Planuje kupić sobie auto, więc mam do Was gorącą prośbę, jeśli ktoś mógłby napisać jakie auto "opłaca sie mieć'. Przede wszystkim chodzi mi o samochód który mało pali i o cene części do niego. Mam ok 8000-10000zł.
raczej samochód zarejestrowany w Polsce. I jeszcze jedno pytanie, po czym najlepiej rozpoznać czy samochód nie był "zalany" przez ostatnia powódź?
Bardzo zależy mi na odpowiedzi.


edit: ale do tego trzeba doliczyc około 1500zł na przerejestrowanie.
Maciejj wielkie dzieki!

a może jakieś oferty?
albo samochód godny polecenia? Najlepiej 4/5 drzwi i "mały"


edit2: crazykaro cenna uwaga, wielkie dzięki

a czy to prawda że jakoś po światłach można sprwadzić czy nie był zalany? Że jest w nich piasek czy coś?
Ostatnio edytowane przez anka1906 : 11.07.2010 o godz. 20:39.
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7881

Litowałam się ciągle nad sobą, ponieważ nie miałam butów i musiałam chodzić boso - aż do chwili, gdy spotkałam pewnego człowieka i zobaczyłam, że nie miał nóg




Wisła Kraków- jest dla mnie jak narkotyk, moja prywatna odmiana heroiny...
Odpowiedz cytując