Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28935
Stary 11.07.2010, 19:18
skeba napisał(a):Wyświetl post
Jestem pewien, ze pokazywal, iz w Polskiej lidze sprawdzilby sie, ale nie doszlo do kontraktu, bo byly problemy z finansami?. Jesli nie to sprostuj
nie muszę niczego prostować,bo niczego nie twierdziłem.ale skoro jestes pewien,to ok.rozumiem,ze masz informacje z pierwszej ręki na temat toczących się negocjacji.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując