skeba napisał(a):

|
Jestem pewien, ze pokazywal, iz w Polskiej lidze sprawdzilby sie, ale nie doszlo do kontraktu, bo byly problemy z finansami?. Jesli nie to sprostuj
|
nie muszę niczego prostować,bo niczego nie twierdziłem.ale skoro jestes pewien,to ok.rozumiem,ze masz informacje z pierwszej ręki na temat toczących się negocjacji.