Charlie napisał(a):

|
A na stronie SKWK znów artykuł o Kasperczaku, autor oczywiście ten sam. Wniosek z artykułu też ten sam - Kasperczak winny za całe zło, a Małecki to bohater i Wiślak z krwi i kości, bez względu na to co robi...
|
Te artykuły jakiś gość po zawodówce chyba pisze. Wstyd mi że ci ludzie mieją czelność nazywać sie reprezentantami ruchu kibicowskiego Wisły Kraków... Jak można niszczyć swój własny klub?