Mixu napisał(a):

|
Nie wiem czy zasilany czy nie, ale porównaj sobie kwoty sprzedaży zawodników (Kosa, Żuraw, Błaszczu, Dudka a ostatnio wiadomo kto) z kwotami kupowanych. Widać że zysk jest 400% (?) Do tego kasa od sponsorów, canal +, i bilety. TO ostatnie to od niedawna mały przychód..
|
no to prównaj ilu trzeba było kupic piłkarzy aby sprzedać 5-7 z jakaś tam kasę
400% zysk, śmieszne