Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28933
Stary 11.07.2010, 19:08
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy zasilany czy nie, ale porównaj sobie kwoty sprzedaży zawodników (Kosa, Żuraw, Błaszczu, Dudka a ostatnio wiadomo kto) z kwotami kupowanych. Widać że zysk jest 400% (?) Do tego kasa od sponsorów, canal +, i bilety. TO ostatnie to od niedawna mały przychód..
no to prównaj ilu trzeba było kupic piłkarzy aby sprzedać 5-7 z jakaś tam kasę

400% zysk, śmieszne
alejasienieznam
Odpowiedz cytując