Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6118
Stary 11.07.2010, 18:34
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to trzeba opier***ic Małego, chociażby na meczu gwizdami, bo mu się kurna we łbie poprzestawiało!
Jest czas, jest jeszcze wyjątkowo młody, ma szansę na karierę tylko musi wziąć się w garść
Przede wszystkim to przestać tak koksować, bo się robi z niego Pudzian a nie piłkarz, ma bandzioch (czyt. brzuch) jak 40 letni Polak- Pijak co codziennie pije 3 browary. Dobrym przykładem jest taki jeden gwiazdorek ...
Ronaldinho - najlepszy piłkarz na świecie, tylko, że przez swoje imprezki itp. z grubnął tak że już nie potrafi kiwnąć każdego obrońcę świata ... technika mu pozostała, lecz dynamiki już nie przywróci z takim bandziochem
Co Ty za bzdury wypisujesz? Gdzie Małecki ma bandzioch? Pod tym względem nie można mieć do niego żadnych zarzutów, chłopak jest silny, dobrze przygotowany fizycznie i zyskuje dzięki temu przewagę w bezpośrednich starciach z rywalami.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując