wolfy napisał(a):


Nasi biedni działacze, nic tylko im problemy robią.
|
a jestes pewien,ze w tym przypadku tak nie było?nie bronię dzialaczy,ale czasem ktoś w dupie był,gówno widzial,ale wszystko wie i na wszystkim się zna.nie wiem jak bylo,to sie nie odzywam i nie komentuję.