Widać było w rundzie rewanżowej jak Mały zyskuje dzięki siłce. Nieraz wysocy, pozornie silniejsi obrońcy odbijali się od niego. A przy okazji zachował szybkość.
Rozumiem, że zachował się nie odpowiednio, nie bronię go - należy go ukarać za odmowę wejścia na boisko. Ale bez przesady, żeby się siłowni czepiać.
e: na potwierdzenie słów przykład:
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...zek__1_0_.html
tuż przed podaniem do Pawła doskonale zablokował obrońcę
