skeba napisał(a):

Niestety nastała cisza z transferami, czyli tak jak się spodziewano - dupa.
Nawet z tym Holendrem problemy robią Koleś widać, że się nadaje, ale jak zwykle problemy z transferem.
|
widzę kolego,ze jestes znakomicie poinformowany.a nie przyszło do glowy,ze to może ten Holender robi problemy?