Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28924
Stary 11.07.2010, 17:58
skeba napisał(a):Wyświetl post
Niestety nastała cisza z transferami, czyli tak jak się spodziewano - dupa.
Nawet z tym Holendrem problemy robią Koleś widać, że się nadaje, ale jak zwykle problemy z transferem.
widzę kolego,ze jestes znakomicie poinformowany.a nie przyszło do glowy,ze to może ten Holender robi problemy?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując