Jak dla mnie to trzeba opier***ic Małego, chociażby na meczu gwizdami, bo mu się kurna we łbie poprzestawiało!
Jest czas, jest jeszcze wyjątkowo młody, ma szansę na karierę tylko musi wziąć się w garść
Przede wszystkim to przestać tak koksować, bo się robi z niego Pudzian a nie piłkarz, ma bandzioch (czyt. brzuch) jak 40 letni Polak- Pijak co codziennie pije 3 browary. Dobrym przykładem jest taki jeden gwiazdorek ...
Ronaldinho - najlepszy piłkarz na świecie, tylko, że przez swoje imprezki itp. z grubnął tak że już nie potrafi kiwnąć każdego obrońcę świata ... technika mu pozostała, lecz dynamiki już nie przywróci z takim bandziochem
