Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9229
Stary 11.07.2010, 16:46
maciekd14 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co macie do Niesiołowskiego bo jest to bardzo rzeczowy polityk i





P.S. Mamy inną definicję 'rzeczowego polityka'. Dla mnie nie jest nim osoba istniejąca w życiu publicznym tylko po to, żeby fajnie dosrać przeciwnikowi. Ale społeczeństwo coraz głupsze (infotaiment), wiec i błazny robią karierę coraz większą..
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 11.07.2010 o godz. 16:48.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011