jasnyGwint napisał(a):
|
tak tak, samowystarczalny klub corocznie zasilany 5 bańkami od wujka Bogusia za reklame firmy kablowej.
|
Nie wiem czy zasilany czy nie, ale porównaj sobie kwoty sprzedaży zawodników (Kosa, Żuraw, Błaszczu, Dudka a ostatnio wiadomo kto) z kwotami kupowanych. Widać że zysk jest 400% (?) Do tego kasa od sponsorów, canal +, i bilety. TO ostatnie to od niedawna mały przychód..