wislacki napisał(a):

Jak to jest teraz z roamingiem w Unii Europejskiej?
Kumpel wyjechał do Niemiec (jest w Plusie), wysyłając smsy z Polski (ja w erze) płacę normalne stawki?
|
bodaj o1 lipca ? czy 1 sierpnia stawki za minutę połączenia nie mogą być wyższe niż bodaj 0.49 euro centa - czyli kolo 2 złotych, więc nadal drogo.
Co do smsów to nie słyszałem, żeby potaniały .
Ty - będąc w Polsce i wysyłając do niego smsy płacisz normalnie, ale on jako że jest za granicą i wysyła do Ciebie to płaci.
http://www.plus.pl/oferta_indywidual...oaming/oplaty/