Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 11.07.2010, 15:44
58 do 41 po 2 kwartach dla USA , pod koniec drugiej kwarty nam odjechali.. a tak dosyc rowno z nimi walczylismy, roznice byly niewielkie, czasem 6pkt
chyba za wysokie progi, ale i tak brawa za walke, choc do konca meczu jeszcze troche
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 11.07.2010 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując