Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9227
Stary 11.07.2010, 15:22
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Szkoda Twojego zachodu. Już dawno zauważyłem, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie o Kaczyńskich to dla ich zwolenników jest to przejaw demencji/choroby psychicznej/niejasnych interesów/itp., a nigdy wyrazem zwykłej opozycji dla ich polityki.
No popatrz. A ja o wiele czesciej spotykam sie z podobna etykietka ze strony przeciwnikow Kaczynskiego.
Dodaj tylko do swojej listy radio Maryja.
WISŁA PANY !!