Cichy napisał(a):

|
Szkoda Twojego zachodu. Już dawno zauważyłem, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie o Kaczyńskich to dla ich zwolenników jest to przejaw demencji/choroby psychicznej/niejasnych interesów/itp., a nigdy wyrazem zwykłej opozycji dla ich polityki.
|
No popatrz. A ja o wiele czesciej spotykam sie z podobna etykietka ze strony przeciwnikow Kaczynskiego.
Dodaj tylko do swojej listy radio Maryja. No ale nie od wczoraj rzeczywistosc jest przedstawiana dokladnie odwrotnie.