KOMINEK napisał(a):

|
Drużyna natomiast ma dostać jasny sygnał, że nie ma miejsca na takie zachowania.
|
dla mnie 100% prawdy... Kasperczaka możemy lubić lub nie ale jest on teraz naszym "sternikiem" i musi dostać od zarządu mocne wsparcie i sygnał "kto tu naprawdę rządzi"... Forma takiego przekazu jest nieistotna, byle skuteczna....