Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6114
Stary 11.07.2010, 15:08
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Drużyna natomiast ma dostać jasny sygnał, że nie ma miejsca na takie zachowania.
dla mnie 100% prawdy... Kasperczaka możemy lubić lub nie ale jest on teraz naszym "sternikiem" i musi dostać od zarządu mocne wsparcie i sygnał "kto tu naprawdę rządzi"... Forma takiego przekazu jest nieistotna, byle skuteczna....
Odpowiedz cytując