|
Banita
Offline
|
#9223

11.07.2010, 15:05
|
Cichy napisał(a): 
|
Szkoda Twojego zachodu. Już dawno zauważyłem, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie o Kaczyńskich to dla ich zwolenników jest to przejaw demencji/choroby psychicznej/niejasnych interesów/itp., a nigdy wyrazem zwykłej opozycji dla ich polityki.
|
exactly 
|
|