Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9223
Stary 11.07.2010, 15:05
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Szkoda Twojego zachodu. Już dawno zauważyłem, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie o Kaczyńskich to dla ich zwolenników jest to przejaw demencji/choroby psychicznej/niejasnych interesów/itp., a nigdy wyrazem zwykłej opozycji dla ich polityki.
exactly